İngilizce

Faaliyetlerimiz çocuğunuzun yaratıcılığını, hayal gücünü, düşünme becerilerini ve sosyal becerilerini İngilizce ile yoğuran bir yapıyı içermektedir. Erken yaştaki İngilizce eğitimi için oyunlar, aktiviteler, şarkılar kimi zaman en iyi dayanaktır. Çocukların İngilizceyi sevmelerini hedefleyen American Life; eğlenerek, etkinliklerle kendi öz becerilerini fark etmelerini amaçlamaktadır. Böylelikle İngilizceyi seven motivasyonu yüksek olan donanımlı öğrenciler yetiştirmekteyiz. Öğrencilerimiz kendi yaş ve niteliklerine uygun olarak tasarlanmış özel dersliklerde eğitimlerini almaktadırlar. 4-6 Yaş grubunun yabancı dil öğrenimindeki başarısı ve bu yaş grubunun yeni bir dil öğrenmeye eğilimi birçok uzman görüşüyle de sabitlenmiştir.

 

NELER YAPIYORUZ

Bu programlarımızda öğrencilerimizin dili kullanmada yetkin olan konuşma ve dinleme yeteneklerini oyunlar, aktiviteler ve eğlenerek onlara öğretmeyi hedefliyoruz.

Tamamen 4-6 yaş grubuna uygun tasarlanmış dersliklerde pedagojik açıdan onlara en uygun yöntemlerle eğitim veriyoruz.

Yöntemi için işbirliğini geniş bir çerçeveye yaymaktadır.

4-6 Yaş grubunun yabancı dil öğrenimindeki başarısı ve bu yaş grubunun yeni bir dil öğrenmeye eğilimi birçok uzman görüşüyle de sabitlenmiştir